Servisbio SYC-SZ100 Sarkaçlı Sallayıcı
0 Yorum / Yorum Yaz
0,00 TL
Stok Kodu
SYC-SZ100
Her SiparişteTaksit İmkanı
Satış SonrasıDestek
ÜrünTanım
Ürün Özellikleri
1. Eş zamanlı çalkalama ve karıştırma için daha fazla numuneye yer sağlayan çift katmanlı tasarım.
4.Hassas hız kontrolü ve uzun kullanım ömrü için step motor ile donatılmıştır.
TeknikPparametreler
1. Çalışma modu:Sarkaç;
2. Ürün gücü: 20 B;
3. Voltaj: 100 V~240 V50 Hz/60 Hz;
4. Palet boyutu(Çift katmanlı): 338*308mm
5.Katmanlar arası boşluk:116-226mm
6.Maksimum Yük:
  Toplam :5 kg
Üst katman : 2 kg
7Hız aralığı:Sarkaç mod: 5-100 devir/dakika
8. Dönme yarıçapı/salınım açısı: 10°
7. Genel boyut: 380*330*235 mm;
8. Zamanlama aralığı: 0-999 H59 dakika
9. ÜrünNve ağırlık:11,2 binG
Parametre Karşılaştırması
Kat.No.
DS-3D100 Çok Fonksiyonlu Sallayıcı (Yatay + Sarkaç + 3D)
DS-2H200 Sallayıcı (Yatay)
DS-2S100 Sallayıcı (Sarkaç)
SYC-P200 Dijital Ekran Yatay Sallayıcı
SYC-Z100 Dijital Ekranlı Sarkaç Sallayıcı
SYC-FP200 (Bölünmüş tip, Yatay Sallayıcı)
SYC-FZ100 (Bölünmüş tip, Sarkaç)
SYC-SP200
( Çift Katmanlı Yatay Çalkalayıcı)
SYC-SZ100
(Çift Katmanlı Sarkaçlı Sallayıcı)
SYC-WP200
(Kelepçeli Yatay Sallayıcı)
SYC-WZ100
( Kelepçeli Sarkaç Sallayıcı)
Hız Aralığı
Yatay: 5-100 rpm
Sarkaç: 5-100 rpm.
Yatay:
5-200 devir/dakika
Sarkaç:
5-100 devir/dakika
Yatay:
Sarkaç:
Dönme Yarıçapı / Salınım Açısı
Yatay model salınım yarıçapı:15mm
Sarkaç salınım açısı: 10°
Sarkaç salınım açısı: 10°
Yatay model salınım yarıçapı: 10mm
Sarkaç salınım açısı: 20°
Sarkaç salınım açısı: 20°
3D İşlem
3D modunda kompozit modunun hızı
3D kompozit çalışma modunda bağıl çalışma hızı:
%1-%100
Yok
Yok
Otomatik Dengeleme Fonksiyonu
Evet
Evet
Zamanlama Aralığı
0-999h59dk
0-999h59dk
Dijital Ekran
Zaman ve hızın dijital gösterimi
Maksimum Yük
5 kilo
5 kilo
2,5 kilo
2,0 kg
Toplam :5 kg
Üst katman : 2 kg
Motor
Adım motoru
Adım motoru
Kontrol Yöntemi
Program kontrollü çip
Program kontrollü çip
Tepsi Boyutu
338*308 mm
338*308 mm
317*245 mm
317*245 mm
338 X 308 mm Katmanlar arası aralık 116-226 mm
338X308 mm
Bip İstemi
Giriş Voltajı
100V~240V
50Hz/60Hz
100V~240V
50Hz/60Hz
100V-240V50Hz/60Hz
100V-240V50Hz/60Hz
50 Hz/60 Hz
50 Hz/60 Hz
Güç
35W
20W
20W
20W
20W
20W
Sigorta
250V, 3A
250V, 3A
250V,3A
250V,3A
Kontrolör
Boyut
35 mm
35 mm
35 mm
35 mm
35 mm
35 mm
Ekran Boyutu
740*420mm
740*420mm
740x420 mm
740x420 mm
Boyutlar
380*330*180 mm
380*330*148 mm
380*330*173 mm
317*245*130mm
317*245*139mm
317*245*134mm
317*245*143mm
380X330x(280-3901 mm
380X330X(305-415) mm
380x330x210 mm
380x330x235 mm